Умови оплати і доставка

Отримання продукції:- Самовивіз за адресою: вул. Степана Бандери, 63а, м. Хмельницький, Україна- Доставка по Україні - ТОВ Нова Пошта (у відповідності до тарифів перевізника) вантажі забирають   з 14:00 до 17:00, замовлена і оплачена продукція до 14:00 відправляється в той же день
Оплата:- рахунок від ТОВ з ПДВ- картковий рахунокОплата при отриманні у відділенні ТОВ Нова Пошта:1. З передплатою 120грн, решта суми при отриманні, (автоповернення на 7 день),
бо зараз багато замовляють і не приходять забирати
2. Послуга Сейф-Сервіс від Нової Пошти (автоповернення 4 день)
При оформленні відправки вантажів ТОВ Нова Пошта всі замовлення надійно упаковуються в тришаровий гофрокартон та стрейч-плівку, вантаж стахується на повну вартість замовлення ТОВ Нова Пошта. При пошкодженні продукції при транспортуванні - ТОВ Нова Пошта відшкодовує вартість на яку був застрахований вантаж.
Гарантійний термін - 12 місяців з моменту придбання, гарантійним випадком не вважається механічні пошкодження, вплив не стабільної напруги в мережі, стихійні явища та вплив інших форс-мажорних обставин.
Повернення продукції та компенсація оплати - повернення вантажу відбувається замовником на адресу виробництва (вул. Степана Бандери, 63а, м.Хмельницький, Україна) для розгляду претензії замовника по невідповідності продукції описаним характеристикам чи матеріалам виготовлення, оскільки на сайті розписані вартість, стандартні геометричні розміри та матеріал виробу. Стандартний розгляд претензії на протязі одного робочого дня, після отримання за вказаною адресою. Компенсація вартості замовлення на протязі одного робочого дня зручним способом для замовника, якщо була встановлена невідповідність заявленим характеристикам і продукція була повернута не пошкодшена і підлягає подальшому продажу.